2016-11-16 Práce v areálu hřiště

Na závěr roku můžeme zhodnotit provedené práce v areálu fotbalového hřiště za více než uspokojivé. Především díky našim sponzorům se podařilo udělat důležité kroky ke zlepšením podmínek nejen pro hráče, ale i příznivce fotbalu v Habrovanech.

Za zmínku jistě stojí zbudování vrtu a zapojení zavlažování zatím v jednodušší formě (postřikovače, které vyžadují pravidelné posouvání). Mimo to jsme zatravnili prostory před brankami a snažíme se zhustit travnatou plochu po celém hřišti. Fanoušci se dočkali nových laviček, které jsou již v bezpečné vzdálenosti od pomezní čáry a nejsou již nebezpečné pro hráče.

Mimo tyto práce došlo k doplnění pevných plotů za dolní brankou, jistě jste si všimli nové parkovací plochy taktéž za dolní brankou a zbudovali jsme vstupní branku z parkoviště. Posledními pracemi proběhla oprava oplocení v horním rohu hřiště z bývalého kurtu a rozšíření prostoru pro pohodlnější rohové kopy.

A co připravujeme pro rok 2017?

Plánů máme spoustu, a většina z plánovaných úkolů bude závislá na financích, které se nám doufám podaří zajistit. Jednou z prvních změn bude změna technologie lajnování čar na hrací ploše, pro kterou se nám podařilo získat díky OFS latexovou lajnovačku, za kterou děkujeme. Dále chceme pokračovat na zkvalitňování hrací plochy, která se musí nejen pravidelně zalévat, ale i hnojit a dosívat, což jsou nemalé investice. V areálu chceme dokončit chybějící oplocení a přístupové brány hlavně v zadní části hřiště na bývalý tenisový kurt. Budeme doplňovat další lavičky a posezení před klubovnou a nadále zvyšovat pohodlí a hlavně bězpečnost v areálu.

Budeme rádi za jakoukoli pomoc, nebo finanční podporu - DĚKUJEME!

Rychlý kontakt

TJ Habrovany
Habrovany 42
683 01 Rousínov

Pavel Trnavský
Telefon: 608 264 092
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google