Informace

Žáci Habrovany

V části věnované žákům najdete nejen aktuální tabulky a výsledky utkání, informace ohledně tréninků, ale i fotogalerie z vybraných utkání. Stránky slouží jak pro hráče, tak i pro jejich rodiče. Jestli budete mít zájem družstvo žáků podpořit při jejich zápasech, nebo se zapojit více do organizačních záležitostí, budeme velice rádi. Hráči stráví spoustu času na hřišti při trénincích, a poté při utkáních, kde je jejich podpora hlavně ze strany rodičů velice důležitá.

Pro získání dalších informací můžete kontaktovat vedoucího nebo trenéra žáků.

Náš tým

nas-tym-zaci
  • Horní řada zleva: Knotek Jaroslav - vedoucí mužstva, Polách Jakub, Šmerda Martin, Knotek Lukáš, Kadaňka Martin, Baláž Martin, Habáň Vojtěch, Rozčínský Jakub, Souček Jiří - trenér.
  • Spodní řada zleva: Souček Jiří, Jelínek Martin, Kopřiva David, Mrázek Michal, Polák Pavel, Varta Vojtěch, Daněk Jakub - brankář.

Kontakty

Vašina David
trenér žáků

Telefon: 775 386 779
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

Křivánek Marek
asistent trenéra žáků

Telefon: 608 737 302
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

Knotek Jaroslav
vedoucí žáků

Telefon: 777 316 646
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.jaroslavknotekTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.