Informace

Muži Habrovany

Mužstvo se 3x ve své historii probojovalo do okresního přeboru. Stabilní výkony pak podávalo zejména v sezónách 1964 - 1969, kdy vyhrálo III.třídu, ale protože v soutěžích nebylo přihlášeno družstvo dorostu, postup do okresního přeboru se neuskutečnil.

Aktuálně hrajeme III. třídu skupiny A okresu Vyškov. Během posledních let došlo k výraznému omlazení kádru, který vede trenér Miroslav Růžička a asistent trenéra Ing. Vít Berger. Snahou týmu je stabilizovat základnu a s ní výkony na hřišti. Výsledky v uplynulých letech také v mnohých případech ovlivňovalo časté zranění klíčových hráčů, které zapříčinilo oslabení týmu.

Pokroky posledních sezón dělají o to víc radost jak hráčům, tak i věrným fanouškům, kteří mužstvo doprovází i na řadě venkovních zápasů. Odrazili jsme se ze dna tabulky a ročník 2011/2012 úspěšně ukončili v klidném středu na 8. místě. V ročníku 2012/2013 jsme se ještě o pár stupínků zlepšili a získali bramborovou medaili za konečné 4. místo se ztrátou pouhých 2 bodů na třetí tým. V ročníku 2013/2014 jsme obsadili 10. místo a 2014/2015 jsme se umístili na 6. místě se 34. body.

Věříme, že se nám podaří stabilizovat kádr můžstva a budeme předvádět kvalitní výkony...

Náš tým

nas-tym

  • Horní řada zleva: Vašina David (trenér), Navrátil Pavel, Kocourek Ivo, Novotný Radomír, Hořava Vlastimil, Souček Jiří, Luska Marian, Trnavský Pavel, Adam Josef
  • Spodní řada zleva: Pořízek Lukáš, Tomek Lukáš, Pořízek Michal, Modlitba Zdeněk, Valehrach Oto, Havránek Marek, Dvořáček Radoslav, Dobeš Petr

Kontakty

Jaroslav Vašina

trenér mužů

Telefon: 773 699 967      

 

 

         

Pavel Trnavský

vedoucí mužů

Telefon: 608 264 092
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.