Informace

Přípravka Habrovany

Snahou klubu je věnovat maximální pozornost mládeži. Jsme velice rádi, že mají děti zájem věnovat se kolektivnímu sportu, který máme nejraději. Na oplátku se náš klub snaží připravit hráčům ideální podmínky. Jedná se o spoustu času stráveného s dětmi na hřišti a tak uvítáme pomoc i ze strany jejich rodičů. Víme, že děti tráví nejraději čas s kamarády při zábavné hře a hlavně ,,za podpory svých rodičů".

Jste-li těmi rodiči, kteří by chtěli své děti přihlásit do klubu a potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat vedoucího nebo trenéra přípravky.

Jelikož se jedná o sport náročný i po finanční stránce, uvítáme podporu i ve formě tohoto příspěvku. Všechny obdržené peníze opět investujeme do tréninkových pomůcek a snažíme se jimi pokrýt alespoň část nemalých výdajů.

Náš tým

nas-tym-pripravka
  • Horní řada zleva: Radoslav Dvořáček, Marek Křivánek, Radoslav Dvořáček st. (starosta)
  • Prostřední řada zleva: Miroslav Bezrouk, Adam Skřivánek, Vojtěch Varta, Radoslav Dvořáček, Jakub Pospíšil, Pavlína Lusková, Václav Koudelka, Matěj Bezrouk, Pavel Korčián.
  • Spodní řada zleva: Filip Masařík, Daniel Mrázek, Petr Toman, Lukáš Pospíšil, Michal Dvořáček, Jakub Doležel, Tomáš Doležel Ležící: Marek Křivánek

Kontakty

Luska Marian
trenér přípravky

Telefon: 737 910 576
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

      

Meitner Radek
asistent trenéra přípravky

 
 

      

Radoslav Dvořáček ml.
vedoucí družstva přípravky

Telefon: 603 936 482
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.