ČLÁNEK Z HABROVANSKÉHO ZPRAVODAJE - léto 2022

Vážení příznivci habrovanského fotbalu. Dovolte malé ohlédnutí za uplynulou sezonou 2021/22.

Naše mužstvo se po podzimní části nacházelo na nelichotivém, předposledním místě tabulky s pouhými deseti body. Po kvalitní zimní přípravě se mužstvo stmelilo a také se stabilizoval kádr. Jarní část jsme zahájili na domácím hřišti s mužstvem TJ Račice. Po nepodařeném prvním poločase se však hráči semkli a výsledek otočili. To byl odrazový můstek k dalším, velmi kvalitním výkonům. Nebýt jediného opravdu nepodařeného utkání v Lysovicích, kde jsme ostudně prohráli 13:0, dala by se jarní část hodnotit celkem kladně. Skončili jsme na 9. místě se ziskem 26 bodů.

ČLÁNEK Z HABROVANSKÉHO ZPRAVODAJE - JARO 2022

Již se nám rozbíhá jarní část sezóny, na kterou se náš klub poctivě připravoval. Doufáme, že se nám vyhnou všechna omezení v rámci covidu, tak jako předešlé roky a budeme se moci opět setkávat a společně trávit volný čas u sportu. Více aktuálních informací se dozvíte v tomto článku.

2016-11-16 Práce v areálu hřiště

Na závěr roku můžeme zhodnotit provedené práce v areálu fotbalového hřiště za více než uspokojivé. Především díky našim sponzorům se podařilo udělat důležité kroky ke zlepšením podmínek nejen pro hráče, ale i příznivce fotbalu v Habrovanech.