Muži
V této sekci najdete aktuální informace a zajímavosti družstva mužů. Pravidelně doplňujeme aktuální výsledky a statistiky.
VÝSLEDKY | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
A2A1501 | Kučerov | Chvalkovice nH | 3:2 (0:0) | 50 | |
Branky: Zahradníček Jan 2, Bednařík Tomáš - Šášek Karel, Hradil Miroslav | |||||
A2A1503 | Rychtářov | Bohdalice B | 1:3 (0:2) | 50 | |
Branky: Mikulášek Erik - Kavečka Lukáš 2, Záruba Miroslav; Rozhodčí: Roučka Jiří | |||||
A2A1504 | Pustiměř B | Hoštice | 1:4 (1:4) | 40 | |
Branky: Snídal Petr - Kocourek Vratislav, Kocourek Jiří, Kozák Patrik, Koutníček David; Rozhodčí: Jelínek Petr, Pavlovec Vladimír | |||||
A2A1505 | Opatovice | M. Málkovice | 5:1 (3:1) | 120 | |
Branky: Švéda Zdeněk 3, Donneberger Pavel 2 - Zbořil Miloš; Rozhodčí:Pokorný Petr | |||||
A2A1506 | Švábenice B | Komořany | 2:0 (1:0) | 50 | |
Branky: Stěnička Milan 2; Rozhodčí: Šebesta Jan | |||||
A2A1507 | Dražovice B | Ježkovice | 1:1 (1:0) | ||
Branky: Řepka - Daněk | |||||
A2A2101 | Hoštice | Chvalkovice nH | 1:0 (1:0) | ||
Branky: Petružela | |||||
A2A2103 | Habrovany | Komořany | 2:1 (1:0) | 150 | |
Branky: Tůma Tomáš, Kocourek Ivo - Skřivánek David; Rozhodčí: Rek Lubomír | |||||
A2A2104 | Kučerov | Ježkovice | 9:1 (2:1) | 150 | |
Branky: Zahradníček Jan 3, Neděla Vojtěch 2, Vymazal Radek, Slezák Roman, Krejčí Milan, Neděla Tomáš - Votava Tomáš; Rozhodčí: Roučka Jiří | |||||
A2A2105 | FKD B | Dražovice B | 1:2 (0:1) | 75 | |
Branky: Zbořil Zbyněk - Kunc František, Jakeš Roman; Rozhodčí: Jelínek Petr, Raus Milan, Vrbka Lukáš | |||||
A2A2106 | Rychtářov | Švábenice B | 3:1 (2:1) | 30 | |
Branky: Štelc Radek 2, Pospíšil Milan - Stěnička Milan; Rozhodčí: Vrána Josef | |||||
A2A2107 | Pustiměř B | Opatovice | 3:3 (1:3) | 50 | |
Branky: Jelínek Michal, Spodný Petr, Snídal Jiří - Kučera František, Donneberger Pavel, Švéda Zdeněk | |||||
TABULKA | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | Bohdalice B | 19 | 12 | 4 | 3 | 62: 42 | 40 | ( 13) | |
2. | Komořany | 20 | 13 | 1 | 6 | 48: 29 | 40 | ( 13) | |
3. | FKD B | 20 | 12 | 3 | 5 | 57: 39 | 39 | ( 6) | |
4. | Habrovany | 20 | 11 | 4 | 5 | 45: 25 | 37 | ( 7) | |
5. | Chvalkovice nH | 20 | 10 | 2 | 8 | 56: 40 | 32 | ( 5) | |
6. | Kučerov | 20 | 9 | 4 | 7 | 51: 43 | 31 | ( -2) | |
7. | Švábenice B | 20 | 9 | 2 | 9 | 42: 39 | 29 | ( -1) | |
8. | Hoštice | 20 | 8 | 3 | 9 | 46: 37 | 27 | ( -3) | |
9. | Pustiměř B | 20 | 6 | 6 | 8 | 41: 37 | 24 | ( -9) | |
10. | Opatovice | 20 | 7 | 3 | 10 | 51: 48 | 24 | ( -6) | |
11. | Rychtářov | 20 | 7 | 3 | 10 | 46: 48 | 24 | ( -9) | |
12. | Dražovice B | 20 | 6 | 5 | 9 | 39: 37 | 23 | ( -7) | |
13. | M. Málkovice | 19 | 6 | 5 | 8 | 36: 47 | 23 | ( -4) | |
14. | Ježkovice | 20 | 0 | 1 | 19 | 21:130 | 1 | (-26) | |
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A2102 | Bohdalice B | M. Málkovice | 24.05. 18:00 | PÁ | Bohdalice |
A2A2201 | Chvalkovice nH | Pustiměř B | 18.05. 16:30 | SO | Chvalkovice na hané |
A2A2202 | Opatovice | Rychtářov | 19.05. 16:30 | NE | Opatovice |
A2A2203 | Švábenice B | FKD B | 19.05. 10:00 | NE | Švábenice |
A2A2204 | Dražovice B | Kučerov | 19.05. 10:00 | NE | Dražovice |
A2A2205 | Ježkovice | Habrovany | 19.05. 10:00 | NE | Ježkovice |
A2A2206 | Komořany | Bohdalice B | 19.05. 16:30 | NE | Komořany |
A2A2207 | M. Málkovice | Hoštice | 19.05. 16:30 | NE | Moravské Málkovice |